J alarm Praha - Záruka
J-alarm     Praha     T: 602 316 029
autíčko neztratím se
dum   zpět na hlavní stránku
J-alarm Praha ... záruka
Montáž zabezpečovacího zařízení
Zabezpečovací zařízení (většinou pouze imobilizér) má vozidlo již z výroby. Je známo, že tato tovární elektronika je jednoduše překonatelná. Právě proto jsou dodatečné instalace zabezpečení tak populární.
odbytá práce Každá montáž elektroniky je však zásahem do vozidla. Nestačí mít pouze kvalitní zařízení, ale velký důraz je třeba klást na kvalitu práce. Čas od času se bohužel setkáváme s přímo odbytými instalacemi (po demontáži krytu pod volantem doslova vypadne řídící jednotka alarmu viz. obr., nevysvazkované změti kabelů, hlavní napájení bez pojistky, zoxidované spoje provedené rychlosvorkami, kabely drhnoucí o kardan volantu, o pedály, atd.) Takto nainstalované zabezpečovací zařízení je rizikem pro silniční provoz a velkým pomocníkem pro zloděje. Je zřejmé, že instalace zabezpečovacího zařízení do automobilu vyžaduje trpělivost a hlavně klid a čas na vlastní práci.

Doživotní záruka na provedenou montáž
Proč poskytujeme doživotní záruku na práci: Při instalaci el. příslušenství se spojují a připojují vodiče. Spoj musí být kvalitní a trvanlivý. Z tohoto důvodu nepoužíváme populární rychlosvorky, šroubovací svorky, čokolády a jiné rychlomontážní pomůcky. Takové spoje totiž po určité době zoxidují, nehledě na mechanické poškození vodiče. Rychlosvorky jsou i objemné a při prvním pohledu pod palubní desku se případný zloděj i rychleji orientuje. alarm záruka

Řídící jednotku zabezpečovacího zařízení je zapotřebí instalovat skrytě pod palubní desku. Z tohoto důvodu naše firma nikdy neinstalovala tzv. "kompaktní autoalarmy". Pozn.:Jedná se o alarmy, kde je řídící elektronika zabudována v siréně - umisťují se do motorového prostoru. Jedinou jejich předností je jednoduchá a rychlá montáž.

Při instalaci dbáme na to, aby vodiče byly vedeny v jednom svazku, který se rozvětvuje k jednotlivým připojovacím bodům. Izolace svazku by měla odpovídat ostatním továrním svazkům, proto máme k dispozici i originální izolační pásky, které používá koncern Volkswagen.
dum   zpět na hlavní stránku             dum   nahoru             dum   Jweb.cz            
vin
J alarm Praha - Záruka