O firmě J alarm ... zabezpečení auta, auto doplňky ... Praha 4
J-alarm     Praha     T: 602 316 029
autíčko neztratím se
dum   zpět na hlavní stránku
O firmě ... zabezpečení auta, auto doplňky
Krádeže aut jsou v naší republice na denním pořádku. Zkušení pachatelé odcizí jakékoliv auto během několika minut. Jen v ČR se jim to podaří cca 130 krát za den. Většina aut jezdí dál s pozměněným VIN na našem území, některé jdou "na export" a část je rozebrána na díly.

Dalším problémem je vykrádání vozidel a jejich dílů: mizí kola, rezerva, světlomety, autorádia, navigace, airbagy, řídící jednotky, kapoty, víka kufru, povinná výbava a cennosti (mobilní telefony, videokamery, fotoaparáty, laptopy).

Pro zabezpečení auta platí jednoduché pravidlo: Čím víc vozidlo zabezpečíme, tím víc klesá pravděpodobnost krádeže. Je nasnadě, že zloděj si k svému záměru vybere jiné - méně (či vůbec) zabezpečené auto.


Zabezpečení auta:
Doporučujeme alespoň minimální zabezpečení auta než žádné. Za minimum považujeme vypískovat VIN do skel auta ... VINCODE a blokaci motoru. Takové zabezpečení není časově náročné a ani drahé.

Díky dvacetileté praxi nabídneme pro motoristu kompletní řešení zabezpečení auta dle jeho představ, jak z hlediska ovládání, funkce, tak i celkové odolnosti proti překonání.

zabezpečení auta výroba zabezpečení auta  montáž zabezpečení auta výsledek
zabezpečení auta výroba zabezpečení auta montáž zabezpečení auta výsledek

Vývoj, výroba a montáž systémů pro zabezpečení auta započal roku 1992. Od té doby jsme zabezpečili několik tisíc vozidel.

Nejvíce instalujeme naše výrobky, které jsou vždy navrženy s důrazem na vysokou odolnost proti překonání, maximální životnost, jednoduché ovládání bez zbytečných a někdy i obtěžujících funkcí a v neposlední řadě na minimální odběr proudu z autobaterie.

Naše výrobky naleznete také k prodeji bez montáže - na hlavní stránce je u nich oranžově SMS kód pro objednání.

Produkty pro zabezpečení auta od jiných firem vybíráme též s ohledem na rozumnou spolehlivost, jednoduché ovládání a rozumnou cenu.


Auto doplňky:
Instalujeme i auto doplňky, které nejsou určeny pro zabezpečení auta, jako například parkovací čidla, autorádia, HANDS-FREE, dálkový start motoru, dálkové ovládání k centrálnímu zamykání, automatické rozsvěcení, denní svícení, plašiče kun atd.

parkovací čidla dálkový start motoru dálkové ovládání
auto doplňky: parkovací čidla auto doplňky: dálkový start auto doplňky: dálk ovládání k CZ

Auto doplňky nám nejen zpříjemňují a usnadňují pobyt ve voze, ale i zvyšují jeho hodnotu. To je velkou předností při jeho pozdějším prodeji, kdy kupující dává jednoznačně přednost autu lépe vybavenému.


VINCODE: výroba sad na značení autoskel
Další, neméně významnou činnost představuje výroba sad pro pískování autoskel VIN kódem. V dnešní době zákazníci vyžadují pískování VIN na autoskla nejen díky vysokému stupni zabezpečení, ale i díky zajímavým slevám od pojišťoven. Pravděpodobnost odcizení auta s vypískovaným VIN na oknech je snížena na minimum. Pískování skel VINCODE je velice rychlé a účinné zabezpečení auta, což může potvrdit několik tisíc spokojených motoristů.

VINCODE na čelním skle VINCODE na bočním skle VINCODE detail vč. samolepky
VINCODE na čelním skle VINCODE na bočním skle VINCODE detail vč. samolepky

S naší značící sadou VINCODE (chráněno patentovým úřadem) provádíme kódování autoskel VIN + CZ na všechny druhy motorových vozidel. Velmi nás těší zájem o pískování VIN i na starší vozy. Uveďme ještě nejdůležitější vlastnost sady VINCODE - okamžité sestavení libovolného VIN z jednotlivých znaků do rámečku. Tedy žádné čekání na výrobu šablony s konkrétním VIN kódem, ale okamžité obsloužení zákazníka na místě.

dum   zpět na hlavní stránku             dum   nahoru             dum   Jweb.cz            
vin
O firmě J alarm ... zabezpečení auta, auto doplňky ... Praha 4