J alarm Praha - tajný vypínač - blokace motoru - montáž
J-alarm     Praha      mobil: 602 316 029       dílna: Na lánech 41, Praha 4 - Michle           mapa Prahy alarm 017 DPS
domů lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll-zpět na úvodní stránku-lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll e-mail
Tajný vypínač - blokace motoru - montáž Tajný vypínač - blokace motoru - montáž


Blokace motoru tajným vypínačem Tajný vypínač - blokace motoru

Tovární imobilizér je naprosto sériová záležitost a nepředstavuje pro pachatele vážnější překážku. Pokud neuvažujete o montáži autoalarmu či samotného dálkového ovládání s imobilizérem či jednoduchou blokací motoru, doporučujeme automobil vybavit alespoň tajným vypínačem.

Tajný vypínač blokuje jeden okruh motoru (zapalování, řídicí jednotku, startér, palivové čerpadlo ...). Nejdůležitější je jeho vhodné umístění - dosažitelnost pro řidiče a zároveň skrytá montáž. Velkou výhodou je fakt, že o přítomnosti vypínače zloděj neví. Pokud mu bude ještě navíc "troubit a blikat" alarm, tak ho zřejmě ani hledat nebude.
tajný vypínač             Cena vč stand montáže do vozidla: 700,-     Při současné montáži alarmu: 500,-

Blokace motoru magnetem Blokace motoru magnetem

Blokuje dodatečně jeden okruh motoru. Ovládání: Otočíme klíčkem do polohy "zapalování" (poloha těsně před startováním). Krátce přiložíme magnet na "tajné" - námi zvolené místo na palubní desce. Sepne se blokovací relé (uslyšíme slabé cvaknutí). Můžeme startovat. Po vypnutí motoru se blokace aktivuje automaticky. (narozdíl od klasického tajného vypínače, který po jízdě musíme stlačit do polohy VYP).
Předností tohoto zapojení je: Ať zloděj hledá kde chce, vypínač nenajde, protože tam prostě nikde není. Nevýhodou je o trošku složitější postup ovládání oproti následující verzi s časovačem LAS 019u.
Zapojení má servisní režim, při kterém se chová, jako by ve voze nebylo - pro předání vozu cizí osobě, které nechceme prozradit způsob ovládání.
blokace motoru magnetem             Cena vč stand montáže do vozidla: 1.200,-     Při současné montáži alarmu: 1.000,-

Blokace motoru světelnou houkačkou či tlačítkem s LAS 019u Blokace motoru ovládaná krátkým impulsem, tlačítkem s LAS 019u

Zapojení využívající univerzální časovač LAS 019u připojený k libovolnému ovládacímu prvku v automobilu pracuje následovně: Před nastartováním krátce (mžikově) aktivujeme zvolený ovládací prvek. (Jaký - dohodne se před montáží dle přání zákazníka.) Od tohoto okamžiku máme cca 50 sec na nastartování. Po ukončení jízdy nemusíme provádět nic, blokace se aktivuje automaticky.
Pro ovládání je možné použít i magnet (jako u blokace magnetem) nebo i skryté tlačítko. Zapojení má servisní režim, při kterém se chová, jako by ve voze nebylo - pro předání vozu cizí osobě, které nechceme prozradit způsob ovládání.
blokace ovl pulsem             Cena vč stand montáže do vozidla: 1.670,-     Při současné montáži alarmu: 1.470,-

Dálkový ovladač Blokace motoru (imobilizér) s dálkovým ovládáním 017 DO-B

Blokuje dodatečně jeden okruh motoru. Využívá bezpečné směrové ovládání jako všechny systémy 017. Může ovládat i centrální zamykání ve voze, tovární či doinstalované.
Po stisknutí tlačítka na ovladači krátce bliknou blinkry, ihned se zablokuje motor, zamkne se centrální zamykání a na palubní desce začne blikat červená LED dioda (volitelné). Vozidlo je nepojízdné.
Po příchodu k vozu dálkovým ovladačem odemkneme (dlouze bliknou blinkry), zároveň se odpojí blokace a přestane blikat LED dioda na palubní desce. Můžeme startovat.
Zapojení má servisní režim, při kterém se chová, jako by ve voze nebylo - pro předání vozu cizí osobě, které nechceme prozradit způsob ovládání.
blokace motoru magnetem             Cena vč stand montáže do vozidla: 2.850,-     DO-2B (blokuje 2 okruhy): 3.350,-
Blokace motoru je samozřejmě součástí i většiny námi nabízených zabezpečovacích zařízení - alarmy, GSM alarmy.