J alarm Praha - kódování autoskel VINCODE - VIN kod + CZ
J-alarm     Praha      mobil: 602 316 029       dílna: Na lánech 41, Praha 4 - Michle           mapa Prahy alarm 017 DPS
domů lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll-zpět na úvodní stránku-lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll e-mail
vin kód Kódování autoskel VINCODE - VIN + CZ


VINCODE

postup značení

způsob objednání

ceník

slevy pojišťoven

proč VINCODE

proč CZ

proč pískování

ATEST

samolepka VIN

fotogalerie

vaše dotazy

databáze VINCODE

databáze ECIS

databáze MVČR

POLICIE info

lustrace dle VIN

www.vincode.cz
skoda fabia vin kód 1
skoda fabia vin kód 2
skoda fabia vin kód 3
vincode VIN a CZ
VIN - Vehicle Identification Number (výrobní číslo vozidla)

je sedmnáctimístné "rodné číslo" automobilu - č. karoserie (podvozku). VIN je jediný celosvětově používaný identifikátor vozidla a je výrobcem vyražen do karoserie. VIN obsahuje podrobné informace o konkrétním voze. Všechny evidence motorových vozidel (Dopravní inspektoráty, Policie, Celní služba, Interpol) pracují pouze s VIN.

Jak překazit zlodějům aut plány?

Každý den je v ČR odcizeno více než 130 automobilů. Pachatelé mají velice jednoduchou práci. Na karoserii vozidla změní výrobní číslo - VIN - pomocí raznic nebo vyříznutím z totálně havarovaného vozu stejného typu, který zakoupili i s doklady. A kradený automobil má novou, zcela legální identitu včetně platných dokladů... . Obrana je však velice prostá: stačí umístit VIN na všechna autoskla. Výměnou všech skel za nová se zloděj nebude zabývat (je to časově i finančně náročné) a odcizí raději jiné - neoznačené vozidlo.
 
VINCODE
  Vyznačíme VIN + CZ na všechna okna vozidla.
VINCODE
  Automobil se stane pro zloděje nezajímavým.
VINCODE
  Získáte zajímavé slevy u pojišťoven.
VINCODE
  Pískování VIN + CZ provedeme na počkání.

Postup značení skel VINCODE: Zkontrolujeme shodnost VIN kódu v OTP a na karoserii vozidla. Očistíme autoskla v místě značení. Sestavíme šablonu s VIN + CZ. Bezprašnou pískovací pistolí provedeme značení VIN kódu na skla (z venkovní strany). Standardně provádíme kódování 6-ti autoskel (přední sklo, zadní okno, 4x skla zboku). Vyplníme certifikát o provedeném značení oken kódem VIN + CZ. Údaje uložíme do databanky VINCODE. Pískování skel VINCODE provádíme na počkání - odjíždíte za 40 až 60 min.

VINCODE     Cena kódování 6-ti autoskel: 820,-     (další okna á 50,-)